Jump to content

.xJakso

Administrator
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

.xJakso last won the day on January 29

.xJakso had the most liked content!

Community Reputation

6 Gracz

3 Followers

About .xJakso

 • Rank
  IPS Majster.
 • Birthday 07/07/1998

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #4.2: Zamieniono 2 osobny widgety ze statystykami na jeden, połączony w całość.
 2. ten napis jest tak nieczytelny że ja tam GT-R widzę poza tym, nie róbmy tutaj offtopu fam.
 3. .xJakso

  Nowy :D

  No siema, to mamy podobnie bo ja też czekam
 4. eeeeeee, szanuje za gt-r same here, motoryzacja.
 5. zwykłe czcionki słabo oddawały zamysł mojego avatara, ale dzięki za opinię
 6. Tak w sumie nie miałem oficjalnie żadnego profilowego już od jakiegoś czasu więc postanowiłem że jakieś zrobię i wyszło mi takie cuś: co myślicie?
 7. Cześć, tak sobie pomyślałem że nikt jeszcze (oprócz @loczek) nie zrobił oficjalnej tapety Trinity Vice, ta, którą zrobił Loczek, robi za tło DevLogów pod sliderem. Jako iż jest prawie 4 w nocy a ja jeszcze nie śpię to postanowiłem się pobawić photoshopem i oto efekty zabawy, nie będę was oszukiwał, nie zrobiłem tu nic oprócz zmiany kanałów RGB (tak aby obraz nabrał bardziej różowych farb) oraz dodania loga trinity, grafiki są wzięte z internetu i nie posiadam do nich żadnych praw, poniżej podlinkuję source. Nie jestem też grafikiem, więc proszę, bądźcie wyrozumiali Tapeta #2 Tapeta #1: Moim zdaniem, lepiej oddaje to tematykę całego projektu, niż tło, które zrobił Rick - ale i tak plusik za chęci. Mam nadzieję że to co wykonałem się przyjmie, przypominam, nie jestem grafikiem i nie posiadam żadnych umiejętności graficznych, ale i tak chciałem spróbować bo tu trochę pusto. Pozdrawiam, Jakso. ŹRÓDŁA: http://yesofcorsa.com/4k-palm-trees/ https://wallpapersite.com/nature/sunset-palm-trees-4k-3494.html
 8. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #4.1: Dodano ikony fontAwesome do nawigacji (w wersji desktop oraz smartphone/tablet)
 9. .xJakso

  Forum - Changelog

  Temat przeniesiony tutaj:
 10. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #4: Zaaktualizowano wygląd nawigacji, dodano submenu dla Panelu Zgłoszeń oraz Aktualności, Dodano Widget z przydatnymi linkami po prawej stronie forum, Usunięto wszystkie działy przekierowujące.
 11. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #1 (zmiany wprowadzane w nocy pomiędzy 8.11.18r. a 9.11.18r.): Aktywowano edytor tekstu w szybkiej odpowiedzi oraz szybkiej edycji postu,* Dodano ważne grupy. * - Zmiana została anulowana gdyż gryzła się z funkcją cytatu.
 12. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #2 (zmiany wprowadzane w nocy pomiędzy 12.01.2019r. a 13.01.2019r.): Zmieniono silnik forum na IPS Community Suite o wersji 4.3.6
 13. .xJakso

  Forum - Changelog

  Aktualizacja Forum #3: Dodano Panel Pomocy (dostępny pod adresem https://forum.trinity-vice.com/help) Dodano automatyczną promocję do wyższej grupy, a dokładniej: Nowi -> Gracz (min. 15 postów) Gracz -> Bywalec (min. 50 postów) Bywalec -> Zaawansowany Gracz (min. 150 postów) Dodano tytuły użytkowników zgodnie z ilością postów (lista: http://prntscr.com/md145i oraz 3 dodatkowe rangi jako niespodzianka ) Dodano tytuły reputacji zgodnie z ilością reputacji (lista: http://prntscr.com/md14ey oraz tak jak w tytułach użytkowników, 3 dodatkowe rangi jako niespodzianka ) Dodano na forum widget z ilością graczy online na naszym Discordzie, który znajdziecie po prawej stronie na stronie głównej (podgląd dla leniwych: http://prntscr.com/md14t2) Dodano stronę z aktualnościami, aktualizacjami i nie tylko (dostępna pod adresem https://forum.trinity-vice.com/news) Zmieniono czcionkę na forum, na bardziej przyjemną dla oka Więcej zmian już wkrótce!
×